relins-kapnes-klasiskas (10) (1523x2300)

Uzņēmuma RELIŅŠ zināšanas un tradīcijas ir mantotas 3 paaudzēs. Uzņēmuma īpašnieks uzaudzis vidē, kur augsti cienīts darba tikums un mīlestība pret koku, ar entuziasmu, interesi un mīlestību apguvis galdnieka amatu. Piepildot savus un senču sapņus, 1996. gada 6. jūnijā dibināts uzņēmums, kas darbu sāka kā neliela galdniecība, kurā izgatavoja kāpnes, durvis un mēbeles, ar dizainiski, konstruktīvi unikāliem risinājumiem.

Sākotnēji uzņēmumā galvenokārt izgatavoja kāpnes, tādēļ viens no kāpņu dizaina un drošības elementiem reliņš ir simboliski izvēlēts uzņēmuma nosaukumam „RELIŅŠ”.

„Reliņš” ir specializējies individuāli projektētu kāpņu, durvju, mēbeļu un citu galdniecības izstrādājumu ražošanā, kā arī zāģmateriālu sagatavošanā un tirdzniecībā. Mūsu uzņēmumā strādā profesionāli dizaineri, lai realizētu ikvienu individuālu un unikālu ideju. Produkcijas nevainojamā kvalitāte tiek uzturēta nodarbinot labākos nozares speciālistus, kā arī nodrošinot pilnu ražošanas tehnoloģisko ciklu. Nemitīgi attīstot tehnoloģijas un darbinieku profesionālās iemaņas, mēs spējam sasniegt izcilus rezultātus.

Šobrīd „Reliņš” ir izaudzis par vadošo uzņēmumumu ekskluzīvu kāpņu, durvju un mēbeļu ražotāju Latvijā. Pateicoties augstai kvalitātei un inovatīviem tehnoloģiskajiem risinājumiem, uzņēmuma produkcija ir pieprasīta ne tikai vietējā tirgū, bet arī ES un NVS dalības valstīs.