Viesistabas_koka_mebeleskoka_kapnes

Mūsu populārākie izstrādājumi ir kāpnes, durvis, virtuves, kabinetu, guļamistabas, bērnistabas un vannasistabas iekārtas. Izgatavojam skapjus, iebūvētās ģērbtuves, spoguļus, buduārus, galdus, gultas, biroju mēbeles, restorānu aprīkojumu, priekšnama iekārtas, kā arī piedāvājam cēlkoka grīdas dēļus, paneļveida parketus, grīdlīstes.

Klientu iecienītākais materiāls ir ozols – viens no Latvijas augstvērtīgākajiem cēlkokiem. RELIŅŠ izmanto daudzas koku sugas, kā arī dekoratīvos koku māzerus, ko ieved no dažādiem pasaules reģioniem. Arvien populārāks kļūst sarkankoks, riekstkoks, tīkkoks, zebrano, olīvkoks un citas svešzemju koku sugas.

Izstrādājumu apdarē izmantojam dažādus materiālus – audumu, dabisko ādu, stiklu, metāla, zelta un sudraba pārklājumus, gleznojumus un ja nepieceiešams pat dārgakmeņus!

Mūsu galdnieki strādā pēc augstākajiem kvalitātes standartiem!

Katrs „RELIŅŠ” izstrādājums ir unikāls.

Kāpnes

RELIŅŠ piedāvā individuāli projektētas un izgatavotas kāpnes klasiskā un modernā izpildījumā. Kāpnes var izgatavot no dažādām koku sugām, ar metāla kalumiem un metāla elementiem, modernā interjerā veiksmīgi tiek pielietoti stikla elementi. RELIŅŠ, apskatot kāpņu vietu un ņemot vērā klienta ieceres, telpas īpatnības un interjeru, izstrādā kāpņu un tās elementu dizainu. Pēc tehniskā projekta izstrādes, uzņēmuma kvalificētie galdnieki realizē kāpņu izgatavošanu un montāžu klienta dzīves vai darba vidē.

Durvis

RELIŅŠ piedāvā individuāli ražotas ārdurvis un iekšdurvis. Atkarībā no durvju dizaina un funkcijas tiek piedāvāti piemērotākie konstruktīvie un materiālie risinājumi, dažāda veida masīvkoku, koku finierējumu, krāsojumu, stiklojumu (matētu, tonētu, reljefainu, vitrāžas veida) kā arī viss dažādākos furnitūras komplektācijas un risinājumus no pasaules vadošajiem ražotājiem. Uzņēmuma darbinieki veic precīzus durvju aiļu mērījumus un piedāvā labākos dizaina un funkcionalitātes risinājumus. Lai nodrošinātu ilgmūžīgu durvju turpmāko ekspluatāciju, uzņēmuma darbinieki veic kvalitatīvu durvju piegādi un montāžu klienta dzīves vai darba vidē.

Mēbeles mājai

Arvien vairāk cilvēki novērtē dabiskos produktus un arī savā mājas dizainā vēlas izmantot pēc iespējas vairāk mēbeles no kvalitatīviem un dabīgiem materiāliem. RELIŅŠ sadarbībā ar dizaineriem izstrādā individuālas virtuves iekārtas, kabineta, bērnistabas un guļamistabas mēbeles, skapjus, plauktus, kumodes, krēslus u.c.

Mēbeles sabiedriskajām telpām

Uzņēmumi, kuriem ir svarīga kvalitāte un tas, kā ikdienā jūtas viņu darbinieki un klienti, izvēlas augstvērtīgas koka mēbeles. Klienti atzinīgi vērtē „RELIŅŠ” izgatavotās biroja mēbeles, reģistratūras mēbeles, bāra letes, restorāna un citas sabiedrisko telpu mēbeles.